Profil firmy

Ideall s.r.o. je ryze česká rodinná společnost, s tuzemskými vlastníky, navazující na 23 letou historii nezávadnébavlny pod vlastní značkou Ideall.  v oblasti importu, zpracování a výroby textilních produktů a oblečení z kvalitní zdravotně 

Pokračováním v produkci prvotřídních bavlněných výrobků reaguje společnost Ideall na rostoucí zájem obchodních partnerů a spotřebitelů o tyto produkty. Dalším důvodem je také dlouhodobě nepříznivý vliv oblečení, dováženého ze zemí mimo EU, na zdraví spotřebitelů. Stále častější zdravotní komplikace uživatelů nekvalitního importovaného textilu mimoevropslé provenience směřují orientaci českých i evropských zákazníků na kvalitní tuzemské zdravotně nezávadné oblečení. Svědčí o tom rostoucí diskuse odborné i laické veřejnosti v médiích. Spotřebitelská poptávka se stále více orientuje nejenom na kvalitní a zdravé potraviny, ale také na kvalitní a zdravotně nezávadné oblečení.

Kromě samotné výroby bavlněného textilu připravujeme rozšíření působnosti firmy na oblast konečné úpravy textilu novými postupy a technologiemi, které uplatníme jak při vlastní produkci textilu, tak i při poskytování služeb odběratelům v tuzemsku i v zahraničí.

V oblasti obchodu přebíráme síť smluvních maloobchodních prodejen a připravujeme další rozšíření odbytu také prodejem ve vlastních obchodech.
Firma je zapsána ve VR (dříve OR) u rejstříkového soudu v Hradci Králové pod značkou C 37098.
IČO společnosti je: 05065224


Výpis z OR (VR):ke stažení zde..